СТОРІНКА Для батьків

Для фіксації воєнного злочину фізичній особі – свідку на веб – сторінці (htths://warcrimes.gov.ua/#how) необхідно залишити інформацію про себе (прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, телефон, електронну пошту, опис пошкодження тощо), завантажити фото – або відеодокази.

ЧИМ МОЖНА ЗАЙНЯТИСЯ З ДИТИНОЮ НА КАРАНТИНІ?

Вивчіть вірш з допомою картинок

гра "ПРИДУМАЙ РЕЧЕННЯ"

ІНСТРУКЦІЇ ДЛЯ БАТЬКIВ 

 

 3 ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

У родині не жалкують часу на те, щоб пограти з дитиною, погуляти, навчити читати або малювати, відправити його в спортивні секції, у всілякі кружки, але рідко знаходять п'ять хвилин в день, півгодини в тиждень, щоб навчити дитину уникати нещасного випадку, особливо на вулиці. Малюкa вабить вулиця, адже тут вiдбувається стільки цiкавого, захоплюючого, i через це він потрапляє iнодi у небезпечнi для життя ситуацiї. Рiч у тiм, що малюки iнодi не вмiють керувати своєю поведiнкою, погано орiєнтуються на вулицi, не вмiють правильно визначати вiдcтaнь до машини, яка наближаеться, та ii швидкiсть, переоцiнюють власнi можливостi, вважаючи себе швидкими та спритними. Ось чому так важливо в дошкiльному вiцi вчити малят орiєнтуватися в найближчому оточеннi.

ШАНОВНі БАТЬКИ!

Починайте навчати cвoїx дiтей правилам дорожнього руху, коли, на Вашу думку, вони здатнi сприймати та усвiдомлювати подану iнформацiю.

Використовуйте рiзнi заходи: перегляд спецiальних телепередач, читання художньоi лiтератури, розгляд iлюстрацiй, обiгравання ситуацiй, бесiди, перегляд дiафiльмiв, дiапозитивiв, слухання грамзаписiв, ознайомлення з дорожнiми знаками, роботою свiтлофора, призначенням регулювальника.

Для того, щоб Ваша дитина почувала себе у безпецi на вулицi, знайомте її з правилами поведiнки:

1. Переходити вулицю лише в дозволеному мiсцi (на пiшоxiдному переходi).

2. Правильно виконувати команди свiтлофора.

3. Переходячи вулицю, спочатку подивитись лiворуч, потім праворуч, лите тоді, коли немає транспорту, розпочинати рух.

4. Автобус i тролейбус обходити на зупинцi лише позаду.

 

Навчайте дітей умінням орієнтуватися в дорожній ситуації, виховуйте потребу бути дисциплінованими на вулиці, обережними й уважними! Знайте, якщо Ви порушуєте Правила дорожнього руху, ваша дитина буде діяти так само! 

У процесі навчання дітей правилам дорожнього руху, основне завдання батьків і педагогів — сформувати три основні навички поведінки, які допоможуть дитині зорієнтуватися в дорожніх ситуаціях.

1. Навичка зосередження уваги – це межа, перед якою необхідно зупинятися, витримувати паузу, для психологічного орієнтування у зв'язку з переходом у небезпечну зону, а також для адекватної оцінки обстановки не тільки очима, але й думкою.

2. Навичка спостереження – дитина повинна бачити предмети, що оточують її, як рухливі (автомобілі, що рухаються по дорозі) так і нерухливі (автомобілі, що стоять на узбіччі, в кущах і т.д.), що закривають огляд проїзної частини, сприймати їх як потенційну небезпеку.

3. Навичка самоконтролю – ступаючи на проїзну частину, поспіх і сум'яття необхідно залишити на тротуарі, дотримуватись повного спокою й не відволікатися ні на що ті кілька хвилин, які потрібні для переходу дороги.

Пам’ятайте, всі ці поради та, головне, знання

Правил дорожнього руху та поведінки на дорогах, допоможуть уникнути небезпечних ситуацій - збережуть

Ваше здоров’я та життя!